0536 500 12 75
Para Birimi Seçimi

Onbeş yılı aşkın süredir otomotiv sektöründe hizmet vermekte olan Dizayn group , uluslararası ticareti arttırmak ve üreticiler ile tüketiciler arasındaki köprünün en başarılı şekilde kurulmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Yurtdışındaki uluslararası ticaret yapan üreticilere, ürünlerini Türkiye pazarında doğru yöntem ve başarılı şekilde satışa sunabilmeleri için pazar danışmanlığından, ürünün pazarlanmasına kadar geçen sürecin her aşamasında hizmet vermekteyiz.

Yurtiçindeki irili ufaklı üreticilere ürünlerinin yurtdışı pazarlarında satışı ve ihracatı konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

FARKLILIK ve AVANTAJLARIMIZ

 

Marka bazlı çalışma:

Kalite ve orjinallik açısından kendilerini kanıtlamış, yeni ürün geliştirme konusunda hızlı markalara ulaşmanızı sağlarız.

 

Geniş ve uygun ürün çeşitliliği:

Ürünlerimizin çeşitliliği her zaman için pazarın ihtiyaçlarına uygun ve kapsayıcıdır.

 

Uzun dönemli ticaret anlaşmaları:

İmzaladığımız uzun dönemli ticari anlaşmalar; müşterilerimizin geri dönüşlerinin tedarikçilere sağlıklı ve düzenli bir şekilde iletilmesine ve tedarikçilerimizin de pazara uyumuluğunun artmasına olanak sağlamaktadır.

 

Dinamik ve yenilikçi organizasyon:

Yenilikçi ve dinamik organizasyon yapımız içinde daima büyüyen hedefler ve geliştirilen satış stratejilerine sahip çıkarız.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.